نحوه ارسال سفارش

ارسال کلیه سفارشات در روزهای کاری ( شنبه تا پنجشنبه ) از طریق پست، تیپاکس و باربری انجام می شود.

ارسال اجناس برای خرید های  بالاتر از سه میلیون تومان از سایت مرکز تجارت شهر امن به صورت رایگان خواهد بود .

اجناس 3 تا 7 روز کاری پس از ثبت سفارش به یکی از روشهای انتخاب شده تحویل مشتری خواهد شد.

سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه ثبت شوند، در  همان روز پردازش و تحویل اداره پست یا باربری داده می شود سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال خواهد شد.

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت بوده و امکان دارد، طبق روال زیر صورت نگیرد که در این زمان ارسال سفارش با مشتری هماهنگ می شود.

ارسال کالا از طریق پست

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست ، کد رهگیری بسته پستی برای مشتری ارسال خواهد شد. در صورت وجود ایراد در کالاهایی که توسط پست تحویل مشتری داده شده است ، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.

برای پیگیری سفارش خود از طریق این سرویس می‌توانید از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر اقدام نمایید.

پیگیری ارسال سفارش از طریق پست

نکته: ارایه کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی در زمان تحویل سفارش به مامور پست الزامی می باشد.

توجه: هنگام دریافت کالا از شرکت پست از صحت و سلامت بسته مطمئن شوید و از تحویل گرفتن بسته بندی که مشکل یا ایراد ظاهری دارد خودداری کنید.

ارسال کالا از طریق تیپاکس

پس از پردازش سفارش و تحویل به تیپاکس، کد رهگیری بسته برای مشتری ارسال خواهد شد. در صورت وجود ایراد در کالاهایی که توسط تیپاکس تحویل مشتری داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.

برای پیگیری سفارش خود از طریق این سرویس می‌توانید از طریق سایت شرکت تیپاکس به آدرس زیر، اقدام نمایید.

پیگیری سفارش از طریق تیپاکس

نکته: تحویل سفارش هایی که در محدوده بافت شهری دارای نمایندگی تیپاکس باشند درب منزل و یا محل کار می باشد و در صورتی که خارج از بافت شهر باشد تحویل در محل دفتر تیپاکس میباشد.

توجه: مشتریان  محترم در صورتی می توانند خواستار ارسال کالا با تیپاکس باشند که شعبه تیپاکس در آن شهر یا شهرستان وجود داشته باشد در غیر اینصورت میتوانند از روش های دیگر ارسال استفاده نمایند.

ارسال کالا از طریق باربری

استفاده از این روش برای سفارش های با حجم بالا بسیار مقرون به صرفه و هزینه ارسال ارزانتر از سایر روش ها  می باشد. پس از پردازش سفارش و تحویل به باربری، کد رهگیری بسته به همراه شماره باربری برای مشتری ارسال خواهد شد. هزینه تحویل کالا از باربری و ترمینال تا مقصد به عهده مشتری می باشد.

در سه روش فوق هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری بوده و چگونگی ارسال، از قبل با مشتری هماهنگ خواهد شد و بر حسب نوع ارسال کد رهگیری بسته و یا شماره باربری به مشتری تحویل داده خواهد شد. مسئولیت تحویل کالا تا تحویل به متصدیان ارسال بار بر عهده مرکز تجارت شهر امن می باشد و تاخیر در تحویل و همچنین سلامت بار بر عهده باربری است.

نکات قابل توجه در هنگام تحویل کالاها:

1- به مشتریان  و خریداران عزیز توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا، حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت نموده  و در صورت مغایرت، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات یا فروش تماس حاصل فرمایید.

2- در صورتیکه مشتری بدون مشاهده کالای سفارش داده شده، کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بمنزله تایید سفارش از سمت مشتری بوده و در این صورت  مرکز تجارت شهر امن هیچ گونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.

3- در صورتیکه مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از قبل هماهنگی نمایند در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.