خانه مکانی است که ما بیشترین زمان رو در آن سپری می کنیم. بنابراین باید علاوه بر آرامش و آسایش، شرایطی را برای سرگرمی و اوقات فراقت نیز داشته باشد.

ما در خانه های هوشمند این امکان را برای تمامی کاربران آنها فراهم می کنیم که با زدن و یا لمس کردن یک دکمه به راحتی و حتی بدون نیاز به داشتن مهارتی خاص این شرایط رو برای خودشان ایجاد کنند. و حتی بتوانند به راحتی در هرجا و زمانی آن را کنترل کنند.

یکی از بهترین شرایط همین تفریح و سرگرمی است که میتواند جذابیت زندگی در خانه های هوشمند رو برای همه فراهم کند.

سناریوی سینمای خانگی : در این سناریو ما به راحتی میتوانیم محیط خودمون رو به یک سینمای جذاب تبدیل کنیم و لذت زندگی رو به طور کامل احساس کنیم به این حالت که با فعال کردن این سناریو برنامه مورد علاقه ما در ساعت مشخصی پخش خواهد شد و نورهای اطراف تلوزیون تحت کنترل ما خواهد بود و ما میتوانیم به راحتی هرچه تمام تر از تماشای آن لذت ببریم.

برنامه استخر : لذت استفاده از استخر در خانه هوشمند بسیار جذاب و آرامش بخش است و محیطی سرگرم کننده رو برای اعضای خانه فراهم می کند.

ما به راحتی با زدن یک کلید میتوانیم دمای محیط استخر رو کاملا تحت کنترل دربیاوریم و میزان گرمای آن و حتی میزان آب استخر رو نیز کنترل کنیم و حتی لحظاتی رو که داخل این محیط هستیم با استفاده از موزیک شاد از این فضا لذت کافی رو ببریم.