بهترین خدمات خانه های هوشمند در کی نو

همین امروز اقدام کنید!

مشاوره

مشاوره
ما در کی نو علاقمندیم تا خانه‌ و محل کار تمام افراد را فارغ از متراژ و بودجه اقتصادی، هوشمندسازی کنیم.
برای آشنایی با فرآیند هوشمندسازی و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

طراحی

طراحی
زندگی در خانه هوشمند رویای شماست. ما در کی نو رویای شما را طراحی و قابل اجرا می‌سازیم.

اجرا

اجرا
معتبرترین(بهترین) تجهیزات خانه هوشمند، توسط کارشناسان با تجربه‌ی کی نو نصب می‌شود تا رویای شما را با کمترین نقص، به واقعیت تبدیل کنیم.

پشتیبانی

پشتیبانی
کارشناسان‌ِ فنیِ کی نو آماده‌ی به‌روز رسانی نرم افزار، تجهیزات خانه هوشمند و رفع مشکلات احتمالی هستند. برای دریافت پاسخ سوالات تماس بگیرید.

صفر تا صد هوشمند سازی

خدمات هوشمند سازی در کی نو، شامل مشاوره، طراحی و اجرا و همچنین پشتیبانی می باشد. این خدمات در قالب خانه هوشمند ، مجتمع های اداری هوشمند ، مزارع هوشمند و گلخانه های هوشمند و … می باشد.استفاده از مشاوره و طراحی بهینه پیش از اجرا ، سبب صرفه جویی در زمان، هزینه و پیاده‌سازی یک سیستم هوشمند مطابق با استانداردهای جهانی است.

کارشناسان  کی نو ، به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین به منظور انتخاب تجهیزات خانه هوشمند، راهکار های خانه هوشمند  و رفع مشکل، به صورت رایگان آماده ­ی ارائه خدمات و مشاوره هستند.

پایان هوشمندسازی منزل شما، ابتدای تعهد کارشناسان ما جهت پاسخگویی به سوالات و پشتیبانی مشکلات شما خواهد بود. اعضای تیم کی نو، آماده‌ی ارائه مشاوره و همکاری در زمینه‌های زیر هستند:

 • مشاوره خرید تجهیزات هوشمند
 • مشاوره طراحی پروژه در زمینه خانه هوشمند
 • مشاوره در زمینه اجرای خانه هوشمند

اولین قدم: مشاوره

اولین قدم و مهم‌ترین بخش برای ایجاد یک سیستم هوشمند ، بررسی نیازها و طراحی است. مراحل پیشبرد مشاوره و طراحی در کی نو به صورت زیر انجام می‌شود:

مرحله اول: تعیین نیاز و هدف مشتری

در ابتدا مشتری کلیه نیازها و اهداف خود را از خانه هوشمند به صورت کاملاً دقیق و مشخص با کارشناسان فنی در میان می‌گذارد. همچنین کارشناسان با توجه به تجربه کاری خود، تمامی نیازها و امکاناتی را که گاهی ممکن است از نظر مشتریان دور بماند را شناسایی کرده و با مشتری در میان می‌گذارند.

مرحله دوم: بررسی و آنالیز نیاز مشتری

در این مرحله بعد از دریافت تمامی اطلاعات از مخاطب، کارشناسان فنی کی نو با در نظر گرفتن شرایط خاص هر پروژه از جمله زیرساخت و امکانات موجود، موقعیت ، هزینه‌ها و … را مورد بررسی و آنالیز قرار می‌دهند ، سپس یک یا چند راهکار اصولی و مهندسی شده، مطابق با استانداردها به مشتریان ارائه می‌دهند.

مرحله سوم: ارائه راهکار و مشاوره به مشتری

پس از بررسی و رسیدن به یک یا چند راهکار در طراحی ، کارشناسان موارد مثبت و منفی هر یک از این راهکارها را برای مشتریان توضیح می‌دهند. ارائه این اطلاعات به کارفرما کمک می‌کند تا بهترین راهکار را با در نظر گرفتن محدودیت‌های اجرایی و اقتصادی و …. انتخاب کند.

در پایان پس از انجام مراحل بالا و رسیدن به یک راهکار مشخص، طراحی نقشه هوشمند سازی آغاز می‌شود.

در مرحله بعد با توجه به مشخص شدن نقشه ، لیست تجهیزات مورد نیاز به همراه مشخصات بستر لازم برای اجرا ، برآورد شده و کارفرما حدوداً با رقم پروژه به همراه توضیحات فنی و زمان انجام پروژه آشنا می‌شود. در این مرحله کارشناسان، پیش نویس قرارداد و شرایط گارانتی را به کارفرما ارائه می‌دهند.

دومین قدم: اجرا

پس از مشاوره و طراحی باید بدانیم که انجام و اجرای هر پروژه بسیار مهم بوده و نیازمند یک تیم متخصص و توانمند با کارایی بالا است. تیم اجرایی کی نو با بهره گیری از کارشناسان خبره و مجرب و با در اختیار داشتن ابزار کامل و پیشرفته، آماده‌ی اجرای بزرگترین و پیشرفته ترین پروژه‌ها می باشد.

مجموعه‌ی کی نو می‌تواند با مدیریت کامل بر روی اجرا و خدمات ، شرایطی را ایجاد کند تا شما با خیالی راحت بر روی فعالیت‌های دیگر خود تمرکز داشته باشید و از داشتن خانه ای آرام و متناسب با خواسته های خود لذت ببرید. تیم ما با فعالیت مؤثر، دقیق و سریع در تمام مراحل، به شما کمک خواهد کرد تا در اسرع وقت سرویس‌ها و یا تجهیزات فن‌آوری مورد نیاز خود را ارزان‌تر و ایمن‌تر از همیشه نصب و راه‌اندازی کرده و از آن بهره‌مند گردید.

 پروژه های هوشمند سازی در هر کدام از حالت های زیر قابل انجام است:

 1. برای ساختمان های در حال ساخت
 2. برای ساختمان های ساخته شده

ساختمان های در حال ساخت

کارشناسان ما در این مرحله با حضور در پروژه با مجری برق هماهنگ شده و توضیحات لازم جهت اجرای اصولی زیر ساخت را به ایشان ارائه می کنند . در صورت وجود نقشه با استفاده از آن و در غیر این صورت با تهیه آن روند کار ادامه پیدا می کند.

سپس قبل از اتمام رنگ کاری جهت بررسی زیر ساخت اجرا شده توسط مجری برق ، مجددا از پروژه بازدید بعمل خواهد آمد.

کارشناسان ما بعد از اتمام رنگ کاری ، جهت نصب و راه اندازی تجهیزات در پروژه حاضر می شوند.

ساختمان های ساخته شده

در این بخش ، کارشناسان ما پس از بررسی پروژه و اطلاع از نیاز های شما جهت نصب و راه اندازی تجهیزات در پروژه حاضر می شوند ، که اجرا در این حالت بدون نیاز به کابل کشی و یا زیر ساخت خاصی و همچنین بدون هیچ گونه تخریبی در ساختمان انجام خواهد شد.

سومین قدم: پشتیبانی و ارتقا

مجموعه‌ی کی نو یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پشتیبانی خانه هوشمند است. که با تکیه بر دانش به روز کارشناسان خود، تجربه و مهارت بالا، دارا بودن تجهیزات و امکانات پیشرفته و همچنین با مناسب‌ترین تعرفه به ارائه خدمات پشتیبانی می‌پردازد. تخصص کارشناسان ما موجب می‌گردد تا آنچه را که در سر می پرورانید برای شما محقق کنند.

خدمات  کی نو:

 • پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری از از کلیه تجهیزات نصب شده
 • آموزش قدم به قدم در مورد استفاده از تجهیزات هوشمند
 • نصب نرم افزارهای مربوطه روی گوشی های تلفن همراه و تاچ پنل ها
 • تعریف سناریوهای دلخواه شما

چرا باید کی نو را انتخاب کنید:

 • استفاده از کارشناسان متخصص و با تجربه
 • پاسخ‌گویی و رفع مشکلات به صورت حضوری و غیر حضوری در اسرع وقت
 • ارائه بهترین خدمات پشتیبانی نسبت به نیاز های شما
 • صرفه جویی در قیمت

تلاش ما در کی نو بر این است تا رویای شما مشتریان عزیز را با ارائه به روز ترین و زیباترین تجهیزات خانه هوشمند محقق کنیم .

به یکی از روش های زیر می توانید درخواست خود را برای مشاوران ما ارسال نمایید:
– با شماره ( 09100039566) تماس بگیرید.
– پیام خود را در صفحه ” تماس با ما ” با موضوع مشاوره ارسال کنید.
–به آدرس ([email protected]) ایمیل بزنید و درخواست خود را عنوان کنید.

هدف ما کسب رضایت بالای مشتریان است.

سوالی دارید؟

تماس : 02122653096