درباره ما

_
شرکت کیسان ارتباطات نوین هوشمند (کی نو) با نام سابق شبکه پرداز فعالیت خود را در سال 1385  به عنوان یک شرکت نوآور و پویا در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های نظارتی آغاز کرد.  باتوجه به پیشرفت های روز افزون تکنولوژی در تمامی عرصه های زندگی  ، رو به پایان بودن منابع انرژی در سطح جهان و  پس از سالها تجربه و انجام موفق آمیز تعداد زیادی پروژه های صنعتی و ساختمانی در زمینه سیستم های نظارتی و حفاظتی بر آن شدیم تا خدمتی دیگر را به فعالیت های خود اضافه کنیم و هوشمندسازی را به عنوان مسیر حرکت خود انتخاب کردیم.
     
«کی نو» حدود دو سال پیش متولد شد؛ زمانی که متخصصان ما به تحقیق و توسعه روی محصولاتی با فناوری‌های نو با نگاه به چالش‌های پیش روی کشورمان پرداختند.
ما با هدفِ کمک به حل بحران‌های زیست‌محیطی و ایجاد آسایش و امنیت و لذت زندگی مدرن در کنار بهینه سازی مصرف انرژی به مسیر هوشمندی پای نهادیم و همکاری با شرکت های داخلی و خارجی در این حوزه را آغاز کردیم .
         
تیم‌های «کی نو» با بهره گیری از برترین فناوری های روز دنیا با تمام توان در زمینه‌ی طراحی و اجرای پروژه‌های خرد و کلانِ توزیع محصولات و همچنین آموزش به افراد علاقه‌مند به این صنعت، آماده ارائه خدمات در اقصی نقاط کشور می باشد.
             
ما در مجموعه  کی نو برانیم تا محصولات/قطعات خانه هوشمند را مطابق با سلایق و شرایط مکانی شما فراهم آوریم.همکاران ما در این مجموعه، حتی پس از تکمیل ساختمان و منازل شما هم می توانند در پروژه حضور پیداکرده و بدون هیچ گونه تغییر و تخریب، بهترین و متنوع ترین امکانات هوشمندسازی را پیاده سازی نمایند.
          
استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در کنار قیمتهای رقابتی ، منجر به امضای تعداد زیادی از قراردادها گردیده است. بزرگترین افتخار ما رضایتمندی مشتریان عزیزمان و شعار ما کی نو قرار آسایش می باشد.
       
حضور در کنار شما افتخار ماست.

ما اجتماعی هستیم